O mně

Já, Roman Maštalíř

O mně

Již od roku 2017 publikuji jedinečný týdeník Strudel, který se věnuje firmě Apple, jejím produktům a dalším technologickým novinkám. S pravidelností, v nemoci i při dovolené, každý pátek večer najdete v mailové schránce nové číslo Strudelu. 

Strudel vždy byl a bude bez reklamy. Hledám však cestu, jak projekt posunout blíže čtenářům a k tomu potřebuji vaši pomoc. Apple je moje hobby již 14 let. Tou dobou jsem se věnoval blogu maccast.cz, produkoval Apple audio podcast a společně s Vláďou Janečkem natočil i několik živých video podcastů. Dnes kromě Strudelu najdete moje články i v časopise Super Apple magazín.

O Strudelu

Nejen jako majitel firmy Touch Art, která úspěšně vyvíjí aplikace pro iPhone a iPad, ale i jako CEO startupu eventee, který má jednoznačně nejlepší aplikaci pro organizátory konferencí, mám bohaté zkušenosti s iOS i celým Apple ekosystémem. Apple produkty používám denně. Hledám nejlepší aplikace k práci, produktivitě i zábavě.

Ultimátní cíl projektu Strudel je publikování knihy, na které několik měsíců pracuji a jejíž dokončení plánuji na podzim 2019. Tato kniha bude obsahovat znalosti a zkušenosti s iPhonem a iPadem, které jsem za poslední dekádu nabyl. To vše v přehledné, jednoduché a čtivé formě.